Programy na zamówienie

Nasze usługi obejmują: doradztwo projektowe, analizy, projektowanie, programowanie, testowanie, wdrożenia oraz szkolenia i wparcie dla użytkowników. Sugerujemy naszym klientom   najbardziej optymalną technologię wykonania. Następnie projektujemy aplikację, tworzymy oprogramowanie, opracowując przy tym dokumentację techniczną i użytkową.

 

Programy "z półki" rzadko w pełni spełniają oczekiwania swoich użytkowników. Są tanie, ale koszt wdrożenia i przystosowania do potrzeb klienta może być wielokrotnie większy niż samego programu. Z naszych doświadczeń wynika, że oprogramowanie dedykowane nie tylko najlepiej rozwiązuje najważniejsze problemy, ale również jest optymalne pod względem czasu i kosztu wdrożenia.

Specjalizujemy się w oprogramowaniu dla firm produkcyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze tego typu firm pozwala podejmować się wykonania trudnych i odpowiedzialnych zadań.

Tworzymy także oprogramowanie, które uzupełnia funkcjonalnie oprogramowanie już istniejące w firmach naszych klientów.

Przykłady naszych programów dedykowanych:

 • Program MileStone dla GE Power Controls

   

 • Program wspomagający rozliczanie kosztów dla GE Power Controls


 • Program GEWSS wspomagający kompletację materiałów do zlecenia produkcyjnego; działa na komputerach stacjonarnych i przenośnych terminalach

  • Program KEZO (Komputerowa Ewidencja Zapytań Ofertowych) stworzony we współpracy z firmą Infocentrum z Poznania dla H.Cegielski Poznań S.A.