Nowości

Co powstaje w naszej pracowni

Program Warsztat

Program Warsztat został przygotowany dla warsztatu blacharsko-lakierniczego. Pozwala na kontrolę realizacji zleceń i rozliczanie pracowników.

Zobacz...

Portal virtuality.pl

Głównym kierunkiem działalności portalu jest umożliwienie instytucjom dotarcie do swoich klientów poprzez najnowocześniejsze formy internetowej reklamy. Projekty i działania firmy Virtuality mają na celu stworzenie wirtualnej panoramy firm, które będę mogły w sposób interaktywny zareklamować swoim przyszłym klientom pełną ofertę usług.

Portal został wykonany w technologi ASPX .Net, z wykorzystaniem bazy MS SQL.

Zobacz...

CalcTask

CalcTask jest narzędziem do tworzenia i wykorzystywania różnego rodzaju kalkulatorów, które na podstawie wartości parametrów wejściowych obliczają wartości parametrów wyjściowych i prezentują je w sformatowanym przez użytkownika oknie. Użytkownik może zbudować kalkulatory potrafiące:
- obliczać standardowo zapisywane wyrażenia arytmetyczne,
- pozwalają wykorzystywać wartości funkcji logarytmicznych i trygonometrycznych;
- oraz – co odróżnia ten program od innych – budować tablice definiujące funkcje jednej i dwóch zmiennych z danych doświadczalnych i używać ich wartości w algorytmach obliczeniowych. Więcej...

Program Broker
Program umożliwia dokonanie zakupu (przez internet) ubezpieczenia OC pojazdu.
Program wybiera najtańszą ofertę spośród dostępnych. Wprowadzanie nowych ofert oraz określanie algorytmu naliczania składki, a także wprowadzanie i modyfikacje parametrów wpływających na poziom składki jest dokonywane przez przeszkolonych i uprawnionych pracowników firmy brokerskiej. Program przygotowany jest do wprowadzenia do sprzedaży innych rodzajów ubezpieczeń. Program składa się z dwóch modułów: WebBroker - część internetowa oraz WinBroker - część lokalna służąca do zarządzania i administracji całością powiązana z bazą Microsoft SQL Serwer. Więcej...
Program jest ukończony, decyzja o wdrożeniu należy do firmy brokerskiej.

Program System Telegram
Program STelegram to rodzaj komunikatora przeznaczony dla dużych i średnich firm. Program System Telegram pozwala na wysyłanie komunikatów pomiędzy respondentami sieci zakładowej. W odróżnieniu od innych komunikatorów pozwala stwierdzić, czy wysłany komunikat został przez respondenta odebrany i przeczytany.

Wielką zaletą programu STelegram jest możliwość zintegrowania z aplikacjami klienta - wtedy zdarzenie zachodzące w aplikacji mogą automatycznie powiadamiać właściwych pracowników o konieczności podjęcia jakiejś akcji.
Więcej...

System rejestracji operacji technologicznych za pomocą kodów kreskowych
Program współpracuje z programem Profit
Program pozwala na rejestrację wykonania (a dokładniej rozpoczęcia i zakończenia wykonania) operacji technologicznej, rejestracji osoby wykonującej operację oraz liczbę detali: wykonanych i braków.
Więcej...